KONST / Litografier / Färglitografi 14332132
nr 1433 2132
May K Leon
(f. 1945), Sverige
Signerad, numrerad 253/290. Färglitografi, bildmått: 23x19cm, yttermått inklusive ram: 43x38cm
May K Leon Laggarbo, svensk bildkonstnär född i Ljungby 1945.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 22 november 2021
kl 19:04:15
18/11 09:40:29
22 nov